Faktura (7.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (34 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Status
lt: Būsena

en: Content
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Item
lt: Elementas

en: Description
lt: Aprašymas

en: more
lt: daugiau

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Total
lt: Iš viso

en: User
lt: Narys

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Items
lt: Elementai

en: Customer
lt: Klientas

en: Invoice
lt: Sąskaita

en: Company
lt: Įmonė

en: Duration
lt: Laikas

en: Street
lt: Gatvė

en: City
lt: Miestas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: author
lt: autorius

en: Subtotal
lt: Tarpinė suma

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Payment received
lt: Mokėjimas gautas

en: Invoice template
lt: Sąskaitos šablonas

en: Tax
lt: Mokesčiai

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Unit price
lt: Vieneto kaina
