Faktura (7.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Status
ne: अवस्था

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Item
ne: वस्तु

en: Description
ne: विवरण

en: more
ne: धेरै

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Items
ne: बस्तुहरु
