Faktura (7.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (39 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Content
nl: Inhoud

en: Value
nl: Waarde

en: Description
nl: Beschrijving

en: more
nl: meer

en: Quantity
nl: Hoeveelheid

en: Overview
nl: Overzicht

en: Date
nl: Datum

en: Export
nl: Exporteren

en: Total
nl: Totaal

en: User
nl: Gebruiker

en: All
nl: Alle

en: Page
nl: Pagina

en: Customer
nl: Klant

en: Desc
nl: Aflopend

en: Invoice
nl: Factuur

en: Invoices
nl: Facturen

en: Company
nl: Bedrijf

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Street
nl: Straat

en: City
nl: Plaats

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Paid
nl: Betaald

en: Zip code
nl: Postcode

en: author
nl: auteur

en: Subtotal
nl: Subtotaal

en: Payment status
nl: Betaalstatus

en: Apply
nl: Toepassen

en: Payment received
nl: Betaling ontvangen

en: Invoice template
nl: Factuurtemplate

en: Invoice number
nl: Factuurnummer

en: Tax
nl: BTW

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: View panes
nl: Vensters bekijken

en: Unit price
nl: Eenheidsprijs

en: Asc
nl: Oplopend

en: Invoiced
nl: Gefactureerd
