Faktura (7.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (38 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Status
he: מצב

en: Content
he: תוכן

en: Value
he: ערך

en: Item
he: פריט

en: Description
he: תיאור

en: more
he: עוד

en: Quantity
he: כמות

en: Overview
he: סקירה

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: Export
he: יצוא

en: Total
he: סך הכל

en: User
he: משתמש

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Items
he: פריטים

en: Customer
he: לקוח

en: Desc
he: יורד

en: Invoice
he: חשבונית

en: Company
he: חברה

en: Duration
he: משך

en: Street
he: רחוב

en: City
he: עיר

en: Sort by
he: מיון לפי

en: author
he: מחבר/ת

en: Subtotal
he: סיכום ביניים

en: Apply
he: החל

en: Zip
he: זיפ

en: Offset
he: היסט

en: Invoice template
he: מבנה חשבונית

en: Tax
he: מסים

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Unit price
he: מחיר ליחידה

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
