Faktura (7.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (48 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Status
hu: Állapot

en: Content
hu: Tartalom

en: Value
hu: Érték

en: Item
hu: Tétel

en: Description
hu: Leírás

en: more
hu: tovább

en: Quantity
hu: Mennyiség

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Export
hu: Exportálás

en: Total
hu: Mindösszesen

en: User
hu: Felhasználó

en: All
hu: Mind

en: Page
hu: Oldal

en: Items
hu: Tételek

en: Customer
hu: Vevő

en: Desc
hu: Csökk

en: Invoice
hu: Számla

en: Invoices
hu: Számlák

en: Company
hu: Cég

en: Duration
hu: Időtartam

en: Street
hu: Utca

en: City
hu: Város

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Paid
hu: Fizetve

en: Zip code
hu: Irányítószám

en: author
hu: szerző

en: Subtotal
hu: Részösszeg

en: Payment status
hu: Fizetés állapota

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Nid
hu: Tartalom azonosító

en: Payment received
hu: Elfogadott fizetés

en: Invoice template
hu: Számlasablon

en: Invoice number
hu: Számlaszám

en: Tax
hu: Adó

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: View panes
hu: Nézettáblák

en: Unit price
hu: Egységár

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Simple text-based formatter
hu: Egyszerű szövegalapú formázó

en: Invoiced
hu: Számlázva

en: Payment deadline
hu: Fizetési határidő
