Fancy Login (7.x-3.0-beta2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Create a new user account.
ar: أنشئ حساب مستخدم جديد.

en: Request new password via e-mail.
ar: طلب كلمة مرور جديدة عن طريق البريد الإلكتروني.

en: Display
ar: العرض

en: Request new password
ar: طلب كلمة مرور جديدة

en: Create new account
ar: إنشاء حساب جديد
