fancyBox (7.x-2.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: yes
ar: نعم

en: updated
ar: التحديث

en: None
ar: لا شيء

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: none
ar: لا شيء

en: Settings
ar: الإعدادات

en: <none>
ar: <لا يوجد>

en: no
ar: لا

en: Custom
ar: مخصص

en: Original image
ar: الصورة الأصلية

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Method
ar: الطريقة

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Position
ar: الوضع

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ar: أدخل مسارات دروبال: عنوان صفحة واحد في كل سطر. علامة '*' تحل محل أي سلسلة حرفية. على سبيل المثال %blog هو مسار المدونات، %blog-wildcard لمدونة كل مستخدم. %front هي الصفحة الرئيسية.

en: Caption
ar: شرح

en: Thumbnail width
ar: عرض الصورة المصغرة

en: Thumbnail height
ar: طول الصورة المصغرة

en: visible
ar: ظاهر

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)
