fancyBox (7.x-2.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: yes
lt: taip

en: updated
lt: atnaujinta

en: None
lt: Joks

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: none
lt: joks

en: Settings
lt: Nustatymai

en: <none>
lt: -joks-

en: no
lt: ne

en: Custom
lt: Savitas

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: download
lt: atsisiųsti

en: Method
lt: Būdas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Position
lt: Pozicija

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Įveskite vieną puslapį į eilutę. Naudokite  '*' simbolį visiems. Pvz.: Kelias yra %blog, o %blog-wildcard yra kiekvienam asmeniniam tinklaraščiui. %front yra pirmam puslapiui

en: Caption
lt: Antraštė

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Content image style
lt: Turinio paveiksliuko stilius
