fancyBox (7.x-2.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: yes
ur: جی ہاں

en: updated
ur: تجدید شدہ

en: none
ur: کوئی نہیں

en: Settings
ur: ترتیبات
