fancyBox (7.x-2.0-alpha3) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: yes
az: bəli

en: updated
az: yeniləndi

en: None
az: Yoxdur

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: none
az: yoxdur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: no
az: yox

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Original image
az: Orginal şəkil

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Position
az: Vəzifə

en: Caption
az: Başlıq

en: Title text
az: Başlıq mətni

en: Thumbnail width
az: Miniatür eni

en: Thumbnail height
az: Miniatür hündürlüyü
