fancyBox (7.x-2.0-beta1) - en to ca translation catalogue (29 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: yes
ca: sí

en: updated
ca: actualitzat

en: None
ca: Cap

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: none
ca: cap

en: Settings
ca: Paràmetres

en: <none>
ca: Cap

en: type
ca: tipus

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Original image
ca: Imatge original

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Method
ca: Mètode

en: Configuration
ca: Configuració

en: Position
ca: Posició

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ca: Entreu una pàgina per línia com camins de Drupal. El caràcter '*' és un comodí. Exemples de camí són %blog per la pàgina de bloc i %blog-wildcard per a cada bloc personal. %front és la portada.

en: locked
ca: bloquejat

en: Caption
ca: Subtítol

en: Content title
ca: Títol del contingut

en: Automatic
ca: Automàtic

en: Advanced Options
ca: Opcions avançades

en: Title text
ca: Text del títol

en: Installation
ca: Instal·lació

en: Alt text
ca: Text alternatiu

en: auto
ca: automàtic

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Maximum Width
ca: Amplada màxima
