fancyBox (7.x-2.0-beta4) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: yes
ne: हो

en: updated
ne: अपडेटेड

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: type
ne: प्रकार

en: no
ne: हैन

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन
