fancyBox (7.x-2.0-beta6) - en to he translation catalogue (26 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: yes
he: סוגים

en: updated
he: עודכן

en: None
he: ללא

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: none
he: ללא

en: Settings
he: הגדרות

en: <none>
he: <ללא>

en: type
he: סוג

en: no
he: לא

en: Custom
he: מותאם

en: Original image
he: התמונה המקורית

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Method
he: שיטה

en: Configuration
he: הגדרות

en: Position
he: מיקום

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
he: יש להכניס מיקום אחד לשורה. יש להשתמש במיקומי דרופל. ניתן להשתמש ב'*'. דוגמה למיקומים: '<em>%blog</em>' עבור עמוד הבלוגים ו-'<em>%blog-wildcard</em>'  עבור כל בלוג. '<em>%front</em>' הוא העמוד הראשי.

en: locked
he: נעול

en: Caption
he: כותרת (Caption)

en: Content title
he: כותרת התוכן

en: Automatic
he: אוטומטי

en: Advanced Options
he: אופציות מתקדמות

en: Title text
he: מלל הכותרת

en: Alt text
he: טקסט חלופי
