fancyBox (7.x-2.0-beta6) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ml: ഉപയോക്തൃ ഇന്റർഫേസ്

en: Save configuration
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കൂ

en: updated
ml: പുതുക്കിയിരിക്കുന്നു

en: None
ml: ഇല്ല

en: none
ml: ഒന്നുമില്ല

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Original image
ml: യഥാർത്ഥ ചിത്രം
