Frequently Asked Questions (7.x-1.0-rc3) - en to tr translation catalogue (39 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Title
tr: Başlık

en: List
tr: Liste

en: more
tr: daha fazla

en: Categories
tr: Kategoriler

en: Search
tr: Ara

en: Reset
tr: Sıfırla

en: category
tr: kategori

en: Configuration has been updated.
tr: Ayarlar güncellendi.

en: Frequently Asked Questions
tr: Sıkça Sorulan Sorular

en: FAQ
tr: S.S.S

en: A frequently asked question and its answer.
tr: Sıklıkla sorulan bir soru ve onun cevabı.

en: Question
tr: Soru

en: Answer
tr: Cevap

en: Back to Top
tr: En üste git

en: Recent FAQs
tr: Son SSS'lar

en: Term
tr: Terim

en: Desc
tr: Azalan

en: General
tr: Genel

en: Order
tr: Sıralama

en: Uncategorized
tr: Sınıflandırılmamış

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Questions
tr: Sorular

en: Apply
tr: Uygula

en: Don't display
tr: Gösterme

en: Sort
tr: Sırala

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Ordered list
tr: Sıralı liste

en: Unordered list
tr: Sıralanmamış liste

en: Save order
tr: Sıralamayı kaydet

en: Q:
tr: S:

en: A:
tr: C:

en: Edit answer
tr: Cevabı düzenle

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: expand all
tr: tümünü genişlet

en: collapse all
tr: tümünü daralt

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
