Frequently Asked Questions (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: List
gl: Lista

en: more
gl: máis

en: Categories
gl: Categorías

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: category
gl: categoría

en: Question
gl: Pregunta

en: Term
gl: Termo

en: General
gl: Xeral

en: Order
gl: Orde

en: Uncategorized
gl: Sen categorizar

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Questions
gl: Preguntas

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Ordered list
gl: Lista ordenada

en: Unordered list
gl: Lista non ordenada

en: Save order
gl: Gardar pedido

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
