Frequently Asked Questions (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (18 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Title
hi: शीर्षक

en: List
hi: सूची

en: more
hi: और भी

en: Categories
hi: वर्ग

en: Search
hi: खोज

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: category
hi: विभाग

en: Question
hi: सवाल

en: Desc
hi: अवरोही

en: General
hi: सामान्य

en: Order
hi: क्रम

en: Uncategorized
hi: अवर्गीकृत

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Apply
hi: लागू करें

en: Save order
hi: क्रम सुरक्षित करें

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
