Frequently Asked Questions (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (43 entries)

en: Title
nl: Titel

en: List
nl: Lijst

en: more
nl: meer

en: Categories
nl: Categorieën

en: Search
nl: Zoeken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: category
nl: categorie

en: Configuration has been updated.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Allows the user to configure the layout of questions and answers on a FAQ page.
nl: Staat gebruikers toe om op de FAQ-pagina de lay-out van vragen en antwoorden in te stellen.

en: Frequently Asked Questions
nl: Veelgestelde vragen

en: FAQ
nl: Veelgestelde vragen

en: A frequently asked question and its answer.
nl: Een veelgestelde vraag en zijn antwoord.

en: Question
nl: Vraag

en: Answer
nl: Antwoord

en: Questions inline
nl: Vragen inline

en: Page layout
nl: Lay-out van de pagina

en: "Back to Top" link text
nl: 'Terug naar boven' link-tekst

en: Back to Top
nl: Terug naar boven

en: Categories layout
nl: Lay-out van categorieën

en: Desc
nl: Aflopend

en: General
nl: Algemeen

en: Order
nl: Volgorde

en: Uncategorized
nl: Zonder categorie

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Questions
nl: Vragen

en: Apply
nl: Toepassen

en: Don't display
nl: Niet weergeven

en: Sort
nl: Sorteren

en: Ordered list
nl: Geordende lijst

en: Unordered list
nl: Ongeordende lijst

en: Allows the user to configure the header and descriptive text for the FAQ page.
nl: Staat gebruikers toe om de kop en een beschrijvende tekst voor de FAQ-pagina in te stellen.

en: Allows the user to configure the layout of questions and answers using categories on a FAQ page.
nl: Staat gebruikers toe om de lay-out van vragen en antwoorden op de FAQ-pagina door middel van categorieën in te stellen.

en: Allows the user to configure the order of questions and answers on a FAQ page.
nl: Staat gebruikers toe om de volgorde van vragen en antwoorden op de FAQ-pagina in te stellen.

en: Choose a category
nl: Selecteer een categorie

en: Save order
nl: Volgorde bewaren

en: Question to be answered.  This will appear in all question listings, such as the FAQ blocks.
nl: Te beantwoorden vraag. Deze zal in alle vraaglijsten zoals de FAQ blokken weergegeven worden.

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Embed FAQ page
nl: Veelgestelde vragenpagina invoegen

en: Asc
nl: Oplopend

en: Administer FAQ module
nl: FAQ-module beheren

en: Administer FAQ order
nl: Volgorde veelgestelde vragen beheren

en: View FAQ pages
nl: Veelgestelde vragenpagina's bekijken
