Frequently Asked Questions (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: List
ca: Llistat

en: more
ca: més

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: category
ca: categoria

en: Question
ca: Pregunta

en: Answer
ca: Resposta

en: Term
ca: Terme

en: Order
ca: Ordre

en: Uncategorized
ca: Sense categoria

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Questions
ca: Preguntes

en: Apply
ca: Aplica

en: Sort
ca: Ordenació

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Ordered list
ca: Llista ordenada

en: Unordered list
ca: Llista desordenada

en: Choose a category
ca: Escull una categoria

en: Save order
ca: Desa l'ordre

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Master
ca: Mestre
