Frequently Asked Questions (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: List
ne: सूचि

en: more
ne: धेरै

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Question
ne: प्रश्न
