Frequently Asked Questions (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: List
hy: Ցանկ

en: more
hy: ավելի

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Search
hy: Որոնել

en: category
hy: կատեգորիա

en: Question
hy: Հարց

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
