Frequently Asked Questions (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (27 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: List
lt: Sąrašas

en: more
lt: daugiau

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: category
lt: kategorija

en: Frequently Asked Questions
lt: Dažnai užduodami klausimai

en: Question
lt: Klausimas

en: Answer
lt: Atsakymas

en: Back to Top
lt: Pereiti į viršų

en: Term
lt: Terminas

en: General
lt: Bendras

en: Order
lt: Tvarka

en: Uncategorized
lt: Be kategorijos

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Questions
lt: Klausimai

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Sort
lt: Rikiuoti

en: Save order
lt: Išsaugoti užsakymą

en: Q:
lt: Kl:

en: A:
lt: Ats:

en: Question length
lt: Klausimo ilgis

en: Question to be answered.  This will appear in all question listings, such as the FAQ blocks.
lt: Klausimas, kuris bus atsakytas. Tai atsiras visuose klausimų sąrašuose, pvz.: FAQ bloke.

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
