Frequently Asked Questions (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (36 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: List
pl: Lista

en: more
pl: więcej

en: Categories
pl: Kategorie

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: category
pl: kategoria

en: Frequently Asked Questions
pl: Najczęściej zadawane pytania

en: A frequently asked question and its answer.
pl: Często zadawane pytanie wraz z odpowiedzią.

en: Question
pl: Pytanie

en: Answer
pl: Odpowiedź

en: Back to Top
pl: Powrót na górę

en: Term
pl: Termin

en: Desc
pl: Malejąco

en: General
pl: Ogólne

en: Order
pl: Kolejność

en: Uncategorized
pl: Nieskategoryzowane

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Questions
pl: Pytania

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Don't display
pl: Nie wyświetlaj

en: Sort
pl: Sortowanie

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Ordered list
pl: Uporządkowana lista

en: Unordered list
pl: Nieuporządkowana lista

en: FAQ Description
pl: Opis FAQ

en: Answer Label
pl: Etykieta odpowiedzi

en: Choose a category
pl: Wybierz kategorię

en: Save order
pl: Zapisz kolejność

en: Question length
pl: Długość pytania

en: Question to be answered.  This will appear in all question listings, such as the FAQ blocks.
pl: Pytanie zostanie wyświetlone na wszystkich listach pytań, takich jak bloki FAQ.

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
