Frequently Asked Questions (7.x-1.2) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: List
ur: فہرست

en: more
ur: مزید

en: Categories
ur: زمرہ جات

en: Search
ur: تلاش

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی
