Frequently Asked Questions (7.x-2.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (28 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Title
fa: عنوان

en: List
fa: فهرست

en: more
fa: بیشتر

en: Categories
fa: دسته‌ها

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: بازنشانی

en: category
fa: دسته‌بندی

en: Frequently Asked Questions
fa: سوالات متداول

en: Question
fa: سوال

en: Answer
fa: پاسخ

en: Term
fa: واژه

en: Desc
fa: نزولی

en: General
fa: عمومی

en: Order
fa: سفارش

en: Uncategorized
fa: دسته‌ بندی نشده

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Apply
fa: تایید

en: Sort
fa: مرتب‌سازی

en: Offset
fa: جابجایی

en: Ordered list
fa: لیست مرتب شده

en: Unordered list
fa: لیست نامرتب

en: Choose a category
fa: یک دسته را انتخاب کنید

en: Save order
fa: ترتیب ذخیره

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
