Frequently Asked Questions (7.x-2.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (30 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Title
sv: Titel

en: List
sv: Lista

en: more
sv: mer

en: Categories
sv: Kategorier

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: category
sv: kategori

en: Configuration has been updated.
sv: Konfiguration har uppdaterats.

en: Frequently Asked Questions
sv: Vanligt förekommande frågor

en: Question
sv: Fråga

en: Answer
sv: Svar

en: Back to Top
sv: Tillbaka överst

en: Desc
sv: Fallande

en: General
sv: Allmän

en: Order
sv: Ordning

en: Uncategorized
sv: Ej kategoriserad

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Questions
sv: Frågor

en: Apply
sv: Applicera

en: Don't display
sv: Visa inte

en: Sort
sv: Sortera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Ordered list
sv: Ordnad lista

en: Unordered list
sv: Punktlista

en: Save order
sv: Spara ordning

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
