Frequently Asked Questions (7.x-2.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Title
ar: العنوان

en: List
ar: لائحة

en: more
ar: المزيد

en: Categories
ar: التصنيفات

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: category
ar: التصنيف

en: Question
ar: السؤال

en: Term
ar: المصطلح

en: Desc
ar: تنازلي

en: General
ar: عام

en: Order
ar: الترتيب

en: Uncategorized
ar: غير مصنف

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Questions
ar: الأسئلة

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Save order
ar: حفظ الترتيب

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
