Frequently Asked Questions (7.x-2.0-alpha2) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: List
az: Siyahı

en: more
az: daha çox

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Term
az: Termin

en: Desc
az: azaldın

en: General
az: Əsas

en: Uncategorized
az: Kateqoriyasız

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Ordered list
az: Sifarişli siyahısı

en: Unordered list
az: Sıralanmamış siyahı

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
