FAQ_Ask (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: user
fa: کاربر

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Save
fa: ذخیره

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Uncategorized
fa: دسته‌ بندی نشده

en: Notifications
fa: اطلاع‌رسانی‌ها

en: Ask a question
fa: سوالی بپرسید
