farmOS (7.x-1.2) - en to ne translation catalogue (72 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Groups
ne: समूह

en: Group
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: more
ne: धेरै

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Weight
ne: वजन

en: Types
ne: प्रकार

en: Parent
ne: मूल

en: Category
ne: वर्ग

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Time
ne: समय

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Are you sure you want to delete %title?
ne: के तपाई साचिकै %title हटाउन चाहनुहुन्छ?

en: All
ne: सबै

en: Active
ne: सक्रिय

en: Done
ne: भयो

en: Year
ne: वर्ष

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Footer
ne: फुटर

en: Roles
ne: भूमिका

en: Location
ne: स्थान

en: Last access
ne: अन्तिम पटक प्रवेश गरेको

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Month
ne: महिना

en: Day
ne: दिन

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Log in
ne: लग-ईन गर्नुहोस

en: Condition
ne: अवस्था

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Request new password
ne: नयाँ पासवर्डको अनुरोध

en: Activity
ne: गतिविधि

en: Log out
ne: लगआउट

en: Create new account
ne: नयाँ खाता बनाउनुहोस्।

en: People
ne: व्‍यक्तिहरू

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: My account
ne: मेरो खाता

en: Identification
ne: पहिचान

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड
