Farm Log (7.x-1.0-beta12) - en to es translation catalogue (39 entries)

en: Type
es: Tipo

en: Log
es: Registro

en: more
es: más

en: Quantity
es: Cantidad

en: Date
es: Fecha

en: Search
es: Buscar

en: Reset
es: Restablecer

en: Logs
es: Registros

en: Name
es: Nombre

en: Move
es: Mover

en: Notes
es: Notas

en: Files
es: Archivos

en: All
es: Todo(s)

en: Active
es: Activo

en: Done
es: Hecho

en: Area
es: Área

en: Page
es: Página

en: To
es: Para

en: From
es: Desde

en: Location
es: Ubicación

en: Start date
es: Fecha de inicio

en: End date
es: Fecha final

en: Purpose
es: Propósito

en: Sort by
es: Ordenar por

en: ‹ previous
es: ‹ anterior

en: next ›
es: siguiente ›

en: Activity
es: Actividad

en: Apply
es: Aplicar

en: « first
es: « primero

en: last »
es: último »

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Activities
es: Actividades

en: Current location
es: Ubicación actual

en: - Choose an operation -
es: - Elegir una operación -

en: Items per page
es: Elementos por página

en: Log ID
es: ID de registro

en: - All -
es: - Todo -

en: Master
es: Máster

en: Latest movement
es: Último movimiento
