Farm Log (7.x-1.0-beta12) - en to gl translation catalogue (31 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Log
gl: Rexistro

en: more
gl: máis

en: Quantity
gl: Cantidade

en: Date
gl: Data

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Logs
gl: Rexistros

en: Name
gl: Nome

en: Notes
gl: Notas

en: Files
gl: Ficheiros

en: All
gl: Todo

en: Active
gl: Activo

en: Done
gl: Feito

en: Area
gl: Área

en: Page
gl: Páxina

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Location
gl: Localización

en: Start date
gl: Data de Inicio

en: End date
gl: Data de fin

en: Purpose
gl: Propósito

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Apply
gl: Aplicar

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
