Farm Log (7.x-1.0-beta13) - en to ar translation catalogue (35 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Log
ar: السجل

en: more
ar: المزيد

en: Quantity
ar: الكمية

en: Date
ar: التاريخ

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Logs
ar: سجلات

en: Name
ar: الاسم

en: Move
ar: تحريك

en: Notes
ar: ملحوظات

en: Files
ar: الملفات

en: All
ar: الكل

en: Active
ar: نشط

en: Done
ar: تمّ

en: Area
ar: مجال

en: Page
ar: الصفحة

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: Location
ar: الموضع

en: Desc
ar: تنازلي

en: Start date
ar: تاريخ البداية.

en: End date
ar: تاريخ النهاية.

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: File attachments
ar: الملفات المرفقة

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: Activity
ar: النشاط

en: Apply
ar: تطبيق

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
