Farm Log (7.x-1.0-beta13) - en to ro translation catalogue (37 entries)

en: Type
ro: Tip

en: Log
ro: Jurnal

en: more
ro: mai multe

en: Quantity
ro: Cantitate

en: Date
ro: Data

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: Logs
ro: Loguri

en: Name
ro: Nume

en: Notes
ro: Note

en: Files
ro: Fișiere

en: All
ro: Toate

en: Active
ro: Activ

en: Done
ro: Gata

en: Area
ro: Zonă

en: Page
ro: Pagina

en: To
ro: Către

en: From
ro: De la

en: Location
ro: Locaţia

en: Desc
ro: Descendent

en: Start date
ro: Data de început

en: End date
ro: Data de sfârşit

en: Sort by
ro: Sortare după

en: File attachments
ro: Fişiere ataşate

en: ‹ previous
ro: ‹ anterior

en: next ›
ro: următor ›

en: Activity
ro: Activitate

en: Apply
ro: Aplică

en: « first
ro: « primul

en: last »
ro: ultimul »

en: Offset
ro: Decalaj

en: Activities
ro: Activități

en: - Choose an operation -
ro: Alegeți operațiunea

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
