Farm Log (7.x-1.0-beta7) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: Type
fa: نوع

en: Quantity
fa: تعداد

en: Notes
fa: یادداشت‌ها

en: Files
fa: فایل‌ها‌

en: Area
fa: منطقه

en: To
fa: به

en: From
fa: از

en: General
fa: عمومی

en: Units
fa: واحدها

en: Activities
fa: فعالیت‌ها
