Farm Log (7.x-1.0-beta8) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Value
te: విలువ

en: Type
te: రకం

en: Quantity
te: పరిమాణం

en: Move
te: తరలించు

en: To
te: ఎవరికి

en: From
te: నుండి

en: General
te: సాధారణ
