Farm Log (7.x-1.0-beta13) - en to ja translation catalogue (41 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Log
ja: ログ

en: more
ja: 続き

en: Quantity
ja: 数量

en: Date
ja: 日付

en: Search
ja: 検索

en: Reset
ja: リセット

en: Logs
ja: ログ

en: Name
ja: 名前

en: Move
ja: 移動

en: Notes
ja: ノート

en: Files
ja: ファイル

en: All
ja: すべて

en: Active
ja: アクティブ

en: Done
ja: 完了

en: Area
ja: エリア

en: General information
ja: 一般情報

en: Page
ja: ページ

en: To
ja: 宛先

en: From
ja: 送信元

en: Location
ja: 場所

en: Desc
ja: 降順

en: Start date
ja: 開始日

en: End date
ja: 終了日

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: File attachments
ja: ファイルの添付

en: ‹ previous
ja: ‹ 前へ

en: next ›
ja: 次へ ›

en: Activity
ja: アクティビティ

en: Units
ja: 単位

en: Assets
ja: アセット

en: Apply
ja: 適用

en: « first
ja: « 最初へ

en: last »
ja: 最後 »

en: Offset
ja: オフセット

en: - Choose an operation -
ja: - 操作を選択 -

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Data export
ja: データエクスポート

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
