Farm Log (7.x-1.0-beta13) - en to lt translation catalogue (34 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Log
lt: Įrašas

en: more
lt: daugiau

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Date
lt: Data

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Logs
lt: Logai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Move
lt: Perkelti

en: Notes
lt: Pastabos

en: Files
lt: Failai

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Done
lt: Atlikta

en: Area
lt: Plotas

en: General information
lt: Bendra informacija

en: Page
lt: Puslapis

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Location
lt: Vieta

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: File attachments
lt: Failų prisegimai

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Activity
lt: Aktyvumas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: - Choose an operation -
lt: - Pasirinkite operaciją -

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
