Fastly (7.x-2.2) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Password
hu: Jelszó

en: Email
hu: E-mail

en: Create
hu: Létrehozás

en: Configuration
hu: Beállítás

en: First Name
hu: Keresztnév

en: Last Name
hu: Vezetéknév

en: Purge
hu: Tisztítás

en: Service
hu: Szolgáltatás

en: Reports
hu: Jelentések

en: Registration
hu: Regisztráció

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hu: Soronként egy Drupal elérési útvonalat kell megadni. A „*” használható speciális helyettesítőként. Példák: „%blog” a blogok főoldalához és „%blog-wildcard” a személyes blogok főoldalaihoz. „%front” a címlapot jelenti.

en: The email address is invalid.
hu: Az e-mail cím érvénytelen.
