Fastly (7.x-2.6) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Create
ar: أنشئ

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Reports
ar: التقارير

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ar: حدد الصفحات باستخدام المسارات الخاصة بها، أدخل مسار واحد في كل سطر. العلامة '*' تحل محل أي سلسلة حرفية. مثلاً %blog لمسار المدونة و %blog-wildcard لأي مدونة شخصية. %front هي الصفحة الرئيسية.
