Fasttoggle (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Status
he: מצב

en: Cancel
he: ביטול

en: Administration
he: ניהול

en: Comments
he: תגובות

en: blocked
he: חסום

en: active
he: פעיל

en: Users
he: חברי האתר

en: block
he: בלוק

en: Change
he: חשב

en: published
he: פורסם

en: Posts
he: הודעות

en: not published
he: לא פורסם

en: not sticky
he: לא דביק

en: sticky
he: דביק

en: not promoted
he: לא קודם

en: promoted
he: קודם
