Fasttoggle (7.x-1.2) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: Users
te: వాడుకరులు

en: Change
te: మార్చు

en: published
te: ప్రచురితం

en: Posts
te: టపాలు

en: not published
te: అప్రచురితం
