Facebook Autopost (7.x-1.0-alpha2) - en to it translation catalogue (19 entries)

en: Pages
it: Pagine

en: Subject
it: Oggetto

en: Actions
it: Azioni

en: Description
it: Descrizione

en: Message
it: Messaggio

en: Name
it: Nome

en: Label
it: Etichetta

en: Picture
it: Ritratto

en: User
it: Utente

en: Options
it: Opzioni

en: Question
it: Domanda

en: Published
it: Pubblicato

en: here
it: qui

en: Link URL
it: URL del link

en: Logout
it: Esci

en: Source
it: Sorgente

en: Caption
it: Didascalia

en: Date created
it: Data di creazione

en: Date changed
it: Data cambiata
