Facebook Autopost (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (25 entries)

en: Pages
pt: Páginas

en: Subject
pt: Assunto

en: Description
pt: Descrição

en: Public
pt: Público

en: Message
pt: Mensagem

en: Link
pt: Ligação

en: Name
pt: Nome

en: Label
pt: Etiqueta

en: View
pt: Mostrar

en: Picture
pt: Retrato

en: User
pt: Utilizador

en: Options
pt: Opções

en: Question
pt: Questão

en: Published
pt: Publicado

en: Location
pt: Localização

en: Full view
pt: Vista completa

en: here
pt: aqui

en: Link URL
pt: URL da Ligação

en: Logout
pt: Terminar sessão

en: Clear
pt: Limpar

en: Source
pt: Fonte

en: Caption
pt: Legenda

en: Date created
pt: Data de criação

en: Start time
pt: Hora de início

en: Date changed
pt: Data da alteração
