Facebook Autopost (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (27 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Subject
ar: الموضوع

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Description
ar: الوصف

en: Public
ar: عام

en: Message
ar: الرسالة

en: Link
ar: رابط

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: View
ar: عرض

en: Picture
ar: الصورة

en: User
ar: المستخدم

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Options
ar: الخيارات

en: Question
ar: السؤال

en: Published
ar: منشور

en: Location
ar: الموضع

en: here
ar: هنا

en: Link URL
ar: رابط

en: Role
ar: الدور

en: Logout
ar: خروج

en: Clear
ar: مسح

en: Source
ar: المصدر

en: Caption
ar: شرح

en: Date created
ar: تاريخ الإنشاء

en: Date changed
ar: تاريخ التعديل
