Facebook Autopost (7.x-1.2) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Subject
ne: विषय

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Description
ne: विवरण

en: Message
ne: सन्देश

en: Link
ne: लिङ्क

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: Picture
ne: तस्विर

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Email
ne: ईमेल

en: Question
ne: प्रश्न

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Location
ne: स्थान

en: Clear
ne: सफा

en: Source
ne: स्रोत
