Facebook Autopost (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (35 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Actions
nl: Acties

en: Description
nl: Beschrijving

en: Public
nl: Publiek

en: Message
nl: Bericht

en: Name
nl: Naam

en: View
nl: Weergeven

en: Picture
nl: Afbeelding

en: User
nl: Gebruiker

en: Email
nl: E-mail

en: Options
nl: Opties

en: Question
nl: Vraag

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Location
nl: Locatie

en: Full view
nl: Volledige weergave

en: here
nl: hier

en: Link URL
nl: Link-URL

en: Role
nl: Rol

en: Logout
nl: Uitloggen

en: Clear
nl: Wissen

en: Source
nl: Bron

en: Caption
nl: Onderschrift

en: Visit
nl: Bezoek

en: Date created
nl: Aanmaakdatum

en: this page
nl: deze pagina

en: Start time
nl: Vanaf

en: Date changed
nl: Wijzigingsdatum

en: Location ID
nl: Lokatie-ID

en: End time
nl: Tot

en: About Me
nl: Over mij

en: Privacy settings
nl: Privacy-instellingen

en: Event location
nl: Evenementlocatie

en: Questions.
nl: Vragen.
