Facebook Autopost (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (31 entries)

en: Pages
ru: Страницы

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Subject
ru: Тема

en: Actions
ru: Действия

en: Description
ru: Описание

en: Public
ru: Общедоступный

en: Message
ru: Сообщение

en: Link
ru: Ссылка

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: View
ru: Просмотр

en: Picture
ru: Изображение

en: User
ru: Пользователь

en: Options
ru: Настройки

en: Question
ru: Вопрос

en: Published
ru: Опубликовано

en: Location
ru: Место

en: Full view
ru: Полные вид

en: here
ru: здесь

en: Link URL
ru: URL ссылки

en: Role
ru: Роль

en: Logout
ru: Выход

en: Clear
ru: Очистить

en: Source
ru: Источник

en: Caption
ru: Подпись

en: Date created
ru: Дата создания

en: this page
ru: этой странице

en: Post message
ru: Написать сообщение

en: Start time
ru: Время начала

en: Date changed
ru: Дата изменения

en: Note content
ru: Содержимое заметки
