Facebook Autopost (7.x-1.2) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Pages
ur: صفحات

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Subject
ur: موضوع

en: Description
ur: وضاحت

en: Public
ur: عوامی

en: Label
ur: عنوان

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Email
ur: ای میل
