Facebook Autopost (7.x-1.4) - en to ro translation catalogue (28 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Status
ro: Stare

en: Subject
ro: Subiect

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Description
ro: Descriere

en: Version
ro: Versiune

en: Message
ro: Mesaj

en: Link
ro: Legătură

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: View
ro: Afişează

en: Picture
ro: Imagine

en: User
ro: Utilizator

en: Email
ro: email

en: Options
ro: Opţiuni

en: Question
ro: Întrebare

en: Published
ro: Publicat

en: Location
ro: Locaţia

en: Events
ro: Evenimente

en: here
ro: aici

en: Link URL
ro: URL Link

en: Role
ro: Rol

en: Clear
ro: Elimină

en: Source
ro: Sursă

en: Caption
ro: Legendă

en: Date created
ro: Dată creată

en: Date changed
ro: Dată schimbată
